İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

Satışta Pazarlık Taktikleri

Kategori
İletişim
Eğitmen
Ali Kirman

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: Taktiksel

Ne İşe Yarar: Satış görüşmesi sırasında karşılaşılan taktikleri fark ederek bertaraf etmenin yollarını sunar, zararlı veya karsız satıştan korunmayı sağlar.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Satışta pazarlık taktiklerini tanıma ve karşı taktik geliştirme becerisi

Uygunluğu: Kurumsal satış uzmanları, satış ekibi, kurumların satış birimi, satışa yeni başlayanlar

Faydaları

Ali Kirman bu hap eğitiminde size, bugüne kadar yapmış olduğu binlerce satıştan kazandığı deneyimlerin ışığında karşılaşılan pazarlık taktiklerinin bilinmesini sağlayarak etkili biçimde nasıl başa çıkacağınızı gösterir.

Bu Hapımız Sayesinde:

  • Satış görüşmesi sırasında satın alanın satıcı üzerinde istediği şartlarda satışı gerçekleştirebilme için uyguladığı taktikleri tanıyacaksınız,
  • Bu taktikleri fark ederek tavizlerden ve karsız şatışlardan kurtulma fırsatını yakalayacaksınız,
  • Bu Hap Eğitimle pazarlık taktiklerinin öğrenerek karşı uygulamalı olarak karşı taktik geliştirme becerisi edineceksiniz.

Yazar Hakkında

  • Ali Kirman

    Orta öğrenimimi TED Ankara Koleji ve İngiliz Erkek Lisesi (EHSB)'de, yüksek öğrenimimi İngiltere'de, University of The West of England (UWE)'de ekonomi dalında B.A Economics derecesi alarak tamamladım. Özel sektörde kariyerimde ilerlerken babamın tavsiyesi ve ricasıyla 1991 yılında eğitim sektörüne geçiş yaptım. Bir dönem sonra eğitim sektöründe mutlu ve verimli olduğumu görünce tamamen çalışmalarımı bu yönde geliştirdim. Kısa süre içerisinde dünyanın sayılı şirketleri eğitim programlarıma ve konferanslarıma katılmaya başladılar ve halen katılmayı sürdürmektedirler. Bunlar içinde Coca Cola, Mc. Donalds, SMC, 3M, HP, Türk Telekom, Cisco, Daikin, BP vb. gibi daha birçok yerli ve global şirketi sayabiliriz. Ülkeme bilgi ve birikimlerimi paylaştığım üç kitap hediye ettim. Spor her zaman yaşamımın bir parçası olmuştur. Kendimi geliştirmeye çalışırken ruhumu görsel ve yazılı sanat yoluyla beslemeye özen göstermekteyim. Son yıllarda bilimsel temelli eğitimler veriyor ve insanbilim üzerine çalışmalar yapıyorum.