İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

Kriz ve Online İtibar Yönetimi

Kategori
Girişimcilik
Eğitmen
Oğuzhan Saruhan
0 Değerlendirme

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: Krizonline

Ne İşe Yarar: Sosyal medyada online itibar kazanmanın yollarını örnekleriyle açıklar, dijitalleşme çağında yaşanan online krizlerin şirket itibarını koruyarak yönetilmesini sağlar.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: İçerik üretimi, dijital strateji, kriz yönetimi, platform analiz, kişisel marka konumlandırma, kitle yönetimi, dijital itibar, marka yönetimi gibi konuları içerir.

Uygunluğu: Teknoloji ve iletişim araçlarının baş döndürücü bir hızla geliştiği günümüzde; markaların ve markalaşmak isteyen bireylerin sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanmaları gerekiyor. Dijital çağda yüksek performans göstermek isteyen herkes için uygundur.

Faydaları

Türkiye’nin en çok satan sosyal medya kitabı olan ‘Sosyal Medya Canavarı Olmak İster misin?’’in ve Dijital Çağda Hayatta Kalmanın 10 Kuralı kitabının yazarı Oğuzhan Saruhan’ın vereceği bu eğitimde, markanızı kişisel olarak sosyal medyada konumlarken nelere dikkat edeceğinizin cevaplarını bulabileceksiniz.

Bu hapımız sayesinde;

  • Hem kişisel hem de kurumsal olarak etkili ve güçlü bir dijital performans gösterebileceksiniz.
  • Sosyal medya platformları için hedef kitlenizin ihtiyaçlarını giderecek içerikler üretebileceksiniz.
  • İşletmelerinizin yaşayabileceği dijital krizlere karşı hızlı aksiyon alabilir hale geleceksiniz.
  • Doğru platformlarda, doğru stratejileri kullanarak markanızı kişiselleştirebilecek yeni fikirler edineceksiniz.

“İnternetle beraber bilgi tsunamisine maruz kaldığımız bu çağda bilgiyi bulma becerisi en az bilgiyi kullanma becerisi kadar değerlidir.”

Oğuzhan Saruhan

Yazar Hakkında

  • Oğuzhan Saruhan

    23 Nisan 1998 yılında hayat yolculuğuna başladım. Dünyaya gözlerimi açtığım tarihlerde internet teknolojisi dünyaya yavaş yavaş yayılıyordu. Çocukluk yıllarımı internetsiz, gençlik yıllarımı ise internetle geçirdim. Bu durum, internet öncesi ve internet sonrası şeklinde tanımlayacağımız iki dünyayı da görme ve deneyimleme imkanını sağladı. İnternetin hayatımıza aktif bir şekilde girmesiyle internet teknolojisi ve bu teknolojinin hayatımıza soktuğu platformlarla sıkı bir ilişki içine girdim. Üniversite sonrası uzun yıllar boyunca Türkiye’nin en büyük dijital haber platformlarında yöneticilik yaptım. Dijitalleşen dünya ile birlikte hem internet hem de sosyal medya üzerine çalışmalar ve araştırmalar gerçekleştirdim. Görev aldığım dijital medya şirketlerinin sosyal medya stratejilerini belirleyen ve yönetimlerini yapan ekiplerin yöneticiliğini yapmakla birlikte Türkiye’nin birçok farklı yerinde dijital medya konulu konferanslar ve eğitimler verdim. 2018 yılında kurumsal hayata veda ettim ve Street 1227 Dijital Ajans’ı kurdum. Kurucusu olduğum bu ajans Türkiye’nin önde gelen markalarına 360 derece dijital yönetim hizmeti vermektedir. 2018 yılında kaleme aldığı Sosyal Medya Canavarı Olmak İster misin? isimli kitabım halen kendi kategorisinin en çok satan kitabı konumunda. 2020 yılında ise Dijital Çağda Hayatta Kalmanın 10 Kuralı isimli kitabım yayımlandı.