Hap Eğitim Nedir?

İşin Sırrını, İş Dünyasının Yazarlarından Öğrenin!

Title

Hap Eğitim, iş dünyası kitaplarının yazarlarından oturduğunuz yerden karşılıklı interaktif bir şekilde eğitim almanızı sağlıyor. Böylece yeni stratejileri, yaklaşım ve yöntemleri 2 saat içerisinde yazarından canlı canlı öğreniyor, sorularınızı o anda bizzat yazarın kendisine hemen sorabiliyorsunuz. Böylece, gereksiz bilgilerden arınmış, noktasal, altı çizilecek kritik bilgileri hızla öğreniyorsunuz. Hap Eğitim, katılımcılarıyla bilginin en saf, en nitelikli halini paylaşıyor. Nitelikli eğitimler vermek için de iş dünyasında kendini kanıtlamış, sadece işin kitabını yazabilecek düzeyde deneyimli eğitmenlerle çalışıyor.

Yüzlerce sayfa kitaba ayıracağınız günler yerine kısa zamanda bilginin “özünü” canlı canlı oturduğunuz yerden size ulaştırıyor. Sadece işinize yarayan saf ve etkili bilgiyi alıyor ve hemen işinize yansıtıyorsunuz. Bu eğitimleri de kendi alanlarında önemli isimlerle, kitaplarıyla deneyimlerini paylaşan güçlü kalemler aracılığıyla yapıyor.  Alacağınız Hap Eğitimler, hayat boyu iş hayatınızda etkisini gösterecek…

h-e-w

Sorularınızı Canlı Olarak Sorun

2 saat içinde yeni stratejileri, yaklaşım ve yöntemleri yazarlardan canlı canlı öğreniyor, sorularınızı bizzat sorabiliyorsunuz.
Neden Hap Eğitim?

Zaman kazanın. Saf bilgiyi alın. Yazarlarla canlı konuşun.

Ortalama 2 saat içerisinde yazarından canlı canlı eğitim alıyor ve sorularınızı o anda bizzat yazarın kendisine hemen sorabiliyorsunuz.

İş dünyasında ses getirmiş yerli ve yabancı yazarlar eğitim veriyor. Kitaplarındaki yüzlerce sayfalık bilgiyi saatler içinde en saf haliyle katılımcılara interaktif şekilde aktarıyorlar.

Hap Eğitim’in amacı kısa zamanda işinizi aksatmadan saf bilgiye ulaşmanızdır. 

Hap Eğitim sayesinde dünyanın bir ucunda da olsa iş dünyasının önemli yazarlarıyla bir araya gelirsiniz. Kısa zamanda, kafa karıştırıcı bilgilerden arınmış, sadece damıtılmış bilgiye ulaşırsınız. Oturduğunuz yerden iş dünyasının önemli yazarlarıyla interaktif şekilde iletişim kurarak merak ettiğiniz tüm soruları doğrudan sorabilirsiniz.

Hakkımızda

Hap Eğitim, 2014 yılında kurulmuş ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile akredite edilmiş olan Sarpaş Danışmanlık Anonim Şirketi’nin tescilli markasıdır. Girişim Savaşçısı ve BizDevAllStars markalarının da bağlı olduğu grubumuz inovatif eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle yurt çapında bireylere ve kurumlara destek vermektedir.

Misyonumuz

Bilgilerin inovasyona ve ekonomik değere dönüşmesini hızlandırmak.

Değerlerimiz

  • Verimlilik
  • Karlılık
  • Yenilikçilik
  • Fark Yaratma