HAP EĞİTİM NEDİR?

Title

Hap Eğitim, iş dünyası kitaplarının yazarlarından oturduğunuz yerden karşılıklı interaktif bir şekilde eğitim almanızı sağlıyor. Böylece yeni stratejileri, yaklaşım ve yöntemleri 2 saat içerisinde yazarından canlı canlı öğreniyor, sorularınızı o anda bizzat yazarın kendisine hemen sorabiliyorsunuz. Böylece, gereksiz bilgilerden arınmış, noktasal, altı çizilecek kritik bilgileri hızla öğreniyorsunuz. Hap Eğitim, katılımcılarıyla bilginin en saf, en nitelikli halini paylaşıyor. Nitelikli eğitimler vermek için de iş dünyasında kendini kanıtlamış, sadece işin kitabını yazabilecek düzeyde deneyimli eğitmenlerle çalışıyor.

Yüzlerce sayfa kitaba ayıracağınız günler yerine kısa zamanda bilginin “özünü” canlı canlı oturduğunuz yerden size ulaştırıyoruz. Sadece işinize yarayan saf ve etkili bilgiyi hızla alıyor ve hemen işinize yansıtıyorsunuz. Bu eğitimleri de kendi alanlarında önemli isimlerle, kitaplarıyla deneyimlerini paylaşan güçlü kalemler aracılığıyla yapıyoruz.  Alacağınız Hap Eğitimler, hayat boyu iş hayatınızda etkisini gösterecek…


Sorularınızı Canlı Olarak Sorun

2 saat içinde yeni stratejileri, yaklaşım ve yöntemleri yazarlardan canlı canlı öğreniyor, sorularınızı bizzat sorabiliyorsunuz.
Neden Hap Eğitim?

Zaman kazanın. Saf bilgiyi alın. Yazarlarla canlı konuşun.
çalışma

Toplam 2 saat içerisinde kitabın yazarından canlı canlı eğitim alıyor ve sorularınızı o anda bizzat yazarın kendisine hemen sorabiliyorsunuz.

İş dünyasında ses getirmiş yerli ve yabancı yazarlar eğitim veriyor. Kitaplarındaki yüzlerce sayfalık bilgiyi saatler içinde en saf haliyle katılımcılara interaktif şekilde aktarıyorlar.

Hap Eğitim’in amacı kısa zamanda işinizi aksatmadan saf bilgiye ulaşmanızı sağlamaktır.

Hap Eğitim sayesinde dünyanın bir ucunda da olsa iş dünyasının önemli yazarlarıyla bir araya gelirsiniz. Kısa zamanda, kafa karıştırıcı bilgilerden arınmış, sadece damıtılmış bilgiye hızla ulaşırsınız. Oturduğunuz yerden iş dünyasının önemli yazarlarıyla interaktif şekilde iletişim kurarak merak ettiğiniz tüm soruları doğrudan uzmanına sorabilirsiniz.

Hakkımızda

Hap Eğitim, 2014 yılında kurulmuş ve TÜV Rheinland ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile akredite edilmiş olan ve bağımsız denetim şirketi tarafından hesapları aylık bazda denetlenen Sarpaş Danışmanlık Anonim Şirketi’nin tescilli markasıdır. Girişim Savaşçısı ve BizDevAllStars markalarının da bağlı olduğu grubumuz inovatif eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle yurt çapında bireylere ve kurumlara destek vermektedir.

Misyonumuz

Bilgilerin inovasyona ve ekonomik değere dönüşmesini hızlandırmak.

Değerlerimiz

  • Verimlilik
  • Karlılık
  • Yenilikçilik
  • Fark Yaratmak

Kalite Politikamız

Hap Eğitim’in misyonu doğrultusunda, şirketlerdeki çalışanların daha düşük maliyetle nitelikli, inovatif ve yenilikçi  eğitimleri kısa sürede en verimli şekilde almalarına öncülük ederek, şirketlerin bilgi sahibi çalışanlarla daha da ileriye giderek değer yaratmaya devam etmelerine öncülük etmek.

Kalite Hedeflerimiz

  • Kalite Yönetim Sistemimizin ISO 9001 Standart’ını gerçekleştirecek şekilde dokümante edilmesi ve sürekli iyileştirmeye açık hale getirilmesi,
  • Kalite düşüncesinin içeriden ve dışarıdan tüm çalışanlara doğru şekilde aktarılarak her zaman mükemmeli hedefleyen sonuçlara ulaşmak için işbirliği içinde çalışılması,
  • Tüm süreçlerin düzenli olarak kontrol edilmesiyle performans geliştirecek faaliyetlerin işleyişe aktarılmasının bir iş yapış tarzı olarak benimsenmesi,
  • Belirli uzmanlık alanlarında kitap yazmış kişilerin bilgilerinin,  nitelikli bir eğitimle kısa sürede şirketlerde verimliliğe, inovasyona ve kara dönüşmesini sağlamak,    
  • Verilen eğitimlerin ölçümleme ile sürekli değerlendirilerek müşteri memnuniyetinin ve karlılığın maximum düzeyde tutulması.