İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

Renklerin Rehberliğinde Hayat ve İş Yönetimi

Eğitmen
Ayşe Ayşen Bulut
0 Değerlendirme

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: Renkoloji

Ne İşe Yarar: Yaşamın içinde sessiz bir dille çalışan renklerin bilinçaltını nasıl yönlendirdiğini, bu lisanı iyi konuşanların ise iş profilini istenilen hedefe nasıl ulaştırdığını özümseyeceksiniz.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Renklerin gücü, bu güç ile iş dünyasına başka perspektiflerden bakış, farkındalık deneyimi, rengarenk bir dünyanın sunduğu kolaylıkları analiz etme gücü ve ait olduğunuz yaşam yolu renginin keşfi

Uygunluğu: Günlük yaşamda ve iş dünyasında renklerin verdiği sübliminal mesajları keşfetmeyi, bu mesajları doğru zamanda ve yerde kullanarak iş hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlayan yöneticiler için uygundur.

Faydaları

Renkolog Ayşe Ayşen Bulut, “Rengine Yolculuk” kitabında yer alan bilgileri pratiğe dönüştürmenizi sağlayacak bu Hap Eğitim ile iş alanlarında kullanılan renk kodlarının gerçek anlamlarını sizlerle paylaşıyor. Bu perspektifte çalışma ortamlarında yapılan bireysel ve grup çalışmalarıyla başarıya ulaşmanın kolay formüllerini sunarken; ofisten ambalaja kadar satış alanlarının çeşitliliğe göre kullanılacak renk seçimlerinde de renk dilinden nasıl konuşacağınıza rehberlik ederek sizi keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. 

Bu hapımız sayesinde;

  • Kendinize ait olan yaşam yolu renginizi çalışacaksınız.
  • Renklerin derininde barındırdığı anlamları keşfederek bu anlamları stratejik olarak nasıl kullanabileceğinizi ve işinize nasıl adapte edebileceğinizi öğreneceksiniz.
  • Sizlere ait olan rengi çalıştıktan sonra yaşam yolculuğunuzun iniş ve çıkışlarını emin adımlarla kucaklayacaksınız.
  • Öğrendiğiniz ve deneyimlediğiniz bu konuları günlük hayatınıza ve profesyonel yaşantınıza uygulayabileceksiniz.
  • İş hayatındaki renk kullanımının oluşturabileceği problemleri saptayacak, dolayısıyla doğru bilgi ve anlamla çözüme ne kadar yakın olduğunuzu göreceksiniz. 
  • Uygulamalı olarak renklerin dilini konuşmayı öğrenecek ve yaşamı kolaylaştırmayı sağlayan formülleri çözeceksiniz.

Ne yaşayacağınız renklerde saklıdır.

Ayşe Ayşen Bulut

Yazar Hakkında

  • Ayşe Ayşen Bulut

    7 Temmuz 1962 de İstanbul da doğdum. Aslen Arnavut kökenli bir ailenin üçüncü çocuğuyum. İstanbul Üniversitesi Edebiyat fakültesi mezunuyum. Kırk seneye yakın süren evliliğimi iki evlat ile taçlandırdım. 2002 yılında spiritüel alana NLP, reiki, yaşam koçluğu, rüyalar, renklerin psikolojisi gibi eğitimlerle adım atmış oldum. Atölye çalışmaları, seminerler, bireysel danışmanlıklar ve renk harita çalışmalarına 2017 yılından beri devam ediyorum. Renklerin çok fazla bilinmeyen gücü sayesinde kişilere ait olan ‘yaşam yolu' renkleri ile tanıştırıyorum. Şu anda ise renkolog olarak renkoloji ile ilgili alanda yol alıyorum.