İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

Satışta Koçluk ve Sahada Eğitim

Kategori
İletişim
Eğitmen
Ali Kirman
0 Değerlendirme

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: Satkoç

Ne İşe Yarar: Satış takımının koçluk ve eğitim yoluyla aldığı faydayı maksimize ederek satış performansını destekler.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Satışta koçluk bilgisi, koçluk çeşit ve stilleri, koçlukta etkili iletişim ve davranış bilgisi, sahada eğitim becerisi

Uygunluğu: Satış yöneticileri ve takım liderleri

Faydaları

Faydaları: Ali Kirman bu eğitimle yapmış olduğu sayısız satış koçluğu deneyiminden süzdüğü hap bilgileri, satış takımı liderlerinin koçluk becerilerini ve sahada kullanabilecekleri eğitim bilgilerini yükseltmek amacıyla sunuyor.

Bu Hapımız:

  • Alınacak satış eğitimlerinin de etkili şekilde uygulamaya geçmesini sağlar.
  • Satış elemanlarının aldığı teorik bilgileri pratiğe, uygulamaya yani sahaya etkin şekilde geçirmesi için “Satış Lideri”nin izlemesi gereken yolu gösterir.
  • Sahada etkinliğin artmasını sağlayan yöntemler sayesinde iş sürecinde bireylerin performansını ve verimini artırırken şirketin başarı oranının yükselmesine de yardımcı olur.
  • Satış takımı liderlerinin sahadaki performanslarını bir döngü olarak ele alarak daha iyiye taşıyabilmek için yaptıkları çalışmaları destekleyecek uygulamalarda süreklilik sağlar.

“Satış mesleğinde ne bildiğin değil neyi uygulayabildiğin önemlidir.”

Ali Kirman

Yazar Hakkında

  • Ali Kirman

    Orta öğrenimimi TED Ankara Koleji ve İngiliz Erkek Lisesi (EHSB)'de, yüksek öğrenimimi İngiltere'de, University of The West of England (UWE)'de ekonomi dalında B.A Economics derecesi alarak tamamladım. Özel sektörde kariyerimde ilerlerken babamın tavsiyesi ve ricasıyla 1991 yılında eğitim sektörüne geçiş yaptım. Bir dönem sonra eğitim sektöründe mutlu ve verimli olduğumu görünce tamamen çalışmalarımı bu yönde geliştirdim. Kısa süre içerisinde dünyanın sayılı şirketleri eğitim programlarıma ve konferanslarıma katılmaya başladılar ve halen katılmayı sürdürmektedirler. Bunlar içinde Coca Cola, Mc. Donalds, SMC, 3M, HP, Türk Telekom, Cisco, Daikin, BP vb. gibi daha birçok yerli ve global şirketi sayabiliriz. Ülkeme bilgi ve birikimlerimi paylaştığım üç kitap hediye ettim. Spor her zaman yaşamımın bir parçası olmuştur. Kendimi geliştirmeye çalışırken ruhumu görsel ve yazılı sanat yoluyla beslemeye özen göstermekteyim. Son yıllarda bilimsel temelli eğitimler veriyor ve insanbilim üzerine çalışmalar yapıyorum.