İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

Satış Psikolojisi

Kategori
İletişim
Eğitmen
Emrah Altuntecim
0 Değerlendirme

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: Psikosat

Ne İşe Yarar: Satış işinin Psikolojisi’ni A’dan Z’ye kolayca anlamanızı sağlar, satış işiyle ilgili onlarca kitapta yer alan en kritik bilgilerin süratle uygulanmasını ve hazmını kolaylaştırır.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Başarıya götüren satış dinamikleri, algı yönetimi ve ikna teknikleri

Uygunluğu: Ekmeğini satıştan kazanan herkes.

Faydaları

Emrah  Altuntecim bu Hap Eğitim ile sizlerle satıştaki görüşmelerindeki en can alıcı bilgileri kolay ve anlaşılır bir şekilde paylaşırken, Satış Psikolojisi kitabı haricinde bir çok kitapta henüz yer almayan ancak başarısı sahada kanıtlanmış niş bilgileri de paylaşacak.

Bu hapımız sayesinde: 

 • Satışların belirgin ve kademeli bir şekilde artması,
 • Çalışan mutluluğunda ve şirket aidiyetinde artış,
 • Satış ortamlarına yapılacak daha akıllıca ve doğru yatırımlar sonucu maliyetlerin düşmesi,
 • Satış esnasında iknanın kolaylaşması,
 • Beden dili ve iletişim tekniklerinde doğallık,
 • Çalışan ve müşteri yorgunluğunun azalması,
 • Satış süresinin en az %20 kısalması
 • Satış ve pazarlama stratejilerinin daha pratik ve sonuç odaklı hale getirilmesi,
 • Reklam ve imaj çalışmalarının daha doğru ve düşük maliyetlerle planlanması kolaylaşır.
 • Onlarca satış kitabının özü burada.

“Kendimize gelmeden başkasına varamayız. Satış profesyoneli öncelikle kendini tanımalıdır.”

Emrah Altuntecim

Yazar Hakkında

 • Emrah Altuntecim

  Hayatımı insanlara ilham vermeye ve kendi potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olmaya adadım. Onların iş ve özel yaşamlarında yaşadıkları problemleri aşmalarına yardımcı oldum. Türkiye, ABD, Dubai, Katar, Mısır ve İspanya’da toplam 30 bine yakın kişiye eğitim, danışmanlık ve koçluk desteği verdim, İtalya ve Polonya’da eğitim çalışmalarında bulundum, İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanmış 7 kitabım yayınlandı. Ayrıca assesörüm yani kurumsal şirketlere destek veren bir personel değerlendirme uzmanıyım. Bugüne kadar ulusal ve uluslararası çapta gerçekleştirdiğim eğitim, seminer, organizasyon, danışmanlık, alanlarında bugüne kadar verdiğim hizmetlerinden bazıları ise şunlar oldu; Pazarlama ve Satış, Dış Ticaret Stratejileri, Yetenek Yönetimi, Performans Değerlendirme, Mülakat Teknikleri, İkna ve Müzakere, İş Yaşamında Algı Yönetimi, Pozitif İmajinasyon Teknikleri ve Stres Yönetimi, Mindfulness, Beden Dili ve Etkili İletişim, Başarı ve Sonuç Odaklılık, Motivasyon, Takım Ruhu, Liderlik Becerileri, Etkin Zaman Yönetimi, Yaratıcı Problem Çözme Teknikleri, Vizyon Atölyesi ve Arama Toplantıları, Beyin Fırtınası Seansları, Yönetici Eğitimleri, Depremden Korunma Seminerleri ve tüm şirket eğitim programlarının tasarlanması ve planlanması. Sayısız televizyon ve radyo programına konuk olarak katıldım, TRT’de iki sene boyunca iş ve özel yaşamda başarı ve mutluluk konseptli programlar gerçekleştirdim ve ayrıca birçok dergide ve sitede iş hayatı ve kişisel gelişim konulu İngilizce ve Türkçe makalelerim yayınlandı. Uzun mesafe yürümeyi, şirketlerin üst düzey yöneticilerine özel mekanlarda ve kırlarda koçluk seansları yapmayı, 1 yaşındaki minik kızımla birlikte gezerek dünyayı tanımayı ve güne erken başlayarak aileme lezzetli kahvaltı menüleri sunmayı seviyorum.