İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

B2B (Business to Business) Satış Yöntemleri

Kategori
İletişim
Eğitmen
Ali Kirman

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: Satkur

Ne İşe Yarar: Kurumsal satışta karşılaşılan karmaşık durumları çözmeye ve başarıya götürmeye yarar.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Kurumsal Satış Taktikleri ve Teknikleri, Süreç yönetimi

Uygunluğu: Kurumsal satış ekibi, satış uzmanları, satış birimi

Faydaları

Ali Kirman bu hap eğitiminde size, bugüne kadar yapmış olduğu binlerce satıştan kazandığı deneyimlerin ışığında karmaşık kurumsal satış sürecini nasıl yönetebileceğinizin yollarını sunar.

Bu Hapımız:

  • Kurumsal satışta birden fazla satın almacı/ karar merci olması durumlarının çözümlenmesini sağlar,
  •  Uzun süreçte gelişen kurumsal satış durumlarının doğru yönetilmesine yol gösterir, 
  •  Kimlerle hangi konularda görüşülecek, satış projesinin takibi, farklı kişilerle yapılan görüşmelerde nasıl davranılacak yöntemleri, farklı istek ve beklentilerin analiz edilmesini ve karmaşık yapının çözümlemesini sağlar. 

Yazar Hakkında

  • Ali Kirman

    Orta öğrenimimi TED Ankara Koleji ve İngiliz Erkek Lisesi (EHSB)'de, yüksek öğrenimimi İngiltere'de, University of The West of England (UWE)'de ekonomi dalında B.A Economics derecesi alarak tamamladım. Özel sektörde kariyerimde ilerlerken babamın tavsiyesi ve ricasıyla 1991 yılında eğitim sektörüne geçiş yaptım. Bir dönem sonra eğitim sektöründe mutlu ve verimli olduğumu görünce tamamen çalışmalarımı bu yönde geliştirdim. Kısa süre içerisinde dünyanın sayılı şirketleri eğitim programlarıma ve konferanslarıma katılmaya başladılar ve halen katılmayı sürdürmektedirler. Bunlar içinde Coca Cola, Mc. Donalds, SMC, 3M, HP, Türk Telekom, Cisco, Daikin, BP vb. gibi daha birçok yerli ve global şirketi sayabiliriz. Ülkeme bilgi ve birikimlerimi paylaştığım üç kitap hediye ettim. Spor her zaman yaşamımın bir parçası olmuştur. Kendimi geliştirmeye çalışırken ruhumu görsel ve yazılı sanat yoluyla beslemeye özen göstermekteyim. Son yıllarda bilimsel temelli eğitimler veriyor ve insanbilim üzerine çalışmalar yapıyorum.