İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

B2B Kurumsal Satış Yöntemleri

Kategori
İletişim
Eğitmen
Ali Kirman
0 Değerlendirme

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: Satkur

Ne İşe Yarar: Kurumsal satışta karşılaşılan karmaşık durumları çözmeye yarar, başarılı kurumsal satış süreci için yol gösterir.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Satış kavramı, kurumsal satış süreci, kurumsal satış yöntemleri, çözümleme uygulamaları

Uygunluğu: Kurumsal satış ekipleri, satış uzmanları, satış birimleri için uygundur.

Faydaları

Ali Kirman bu Hap Eğitim ile size, bugüne kadar yapmış olduğu binlerce satıştan kazandığı deneyimleri süzüyor ve hap bilgiler halinde sunuyor. Bu bilgilerin ışığında karmaşık kurumsal satış sürecini nasıl yönetebileceğinizin yollarını öğretiyor.

Bu Hapımız:

  • Kurumsal satışta birden fazla satın almacı ve karar merci olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunların nasıl çözümlenebileceği konusunda yol gösterir.
  • Uzun süreçleri kapsayan kurumsal satışların doğru yönetilmesine yardımcı olur.
  • Kurumsal satış süreçlerinde rehberlik yapar; kimlerle hangi konularda görüşülmesi gerektiği, satış projesinin nasıl takip edileceği, farklı kişilerle yapılan görüşmelerde davranış yöntemleri, farklı istek ve beklentilerin analizi ve karmaşık yapıların çözümlenmesi gibi konuları netleştirir.
  • Satış sürecinde ekipler arası iletişimi sağlıklı hale getirerek verimi artırmaya yardımcı olur.

“Kurumsal satışlarda sürecin doğru yönetimi karar alıcıların doğru yönetimiyle gerçekleşebilir.”

Ali Kirman

Yazar Hakkında

  • Ali Kirman

    Orta öğrenimimi TED Ankara Koleji ve İngiliz Erkek Lisesi (EHSB)'de, yüksek öğrenimimi İngiltere'de, University of The West of England (UWE)'de ekonomi dalında B.A Economics derecesi alarak tamamladım. Özel sektörde kariyerimde ilerlerken babamın tavsiyesi ve ricasıyla 1991 yılında eğitim sektörüne geçiş yaptım. Bir dönem sonra eğitim sektöründe mutlu ve verimli olduğumu görünce tamamen çalışmalarımı bu yönde geliştirdim. Kısa süre içerisinde dünyanın sayılı şirketleri eğitim programlarıma ve konferanslarıma katılmaya başladılar ve halen katılmayı sürdürmektedirler. Bunlar içinde Coca Cola, Mc. Donalds, SMC, 3M, HP, Türk Telekom, Cisco, Daikin, BP vb. gibi daha birçok yerli ve global şirketi sayabiliriz. Ülkeme bilgi ve birikimlerimi paylaştığım üç kitap hediye ettim. Spor her zaman yaşamımın bir parçası olmuştur. Kendimi geliştirmeye çalışırken ruhumu görsel ve yazılı sanat yoluyla beslemeye özen göstermekteyim. Son yıllarda bilimsel temelli eğitimler veriyor ve insanbilim üzerine çalışmalar yapıyorum.