İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

İş’te Oyunlaştırma

Kategori
Strateji
Eğitmen
Ercan Altuğ Yılmaz

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: Gamex

Ne İşe Yarar: Dünyanın müthiş bir ivmeyle ilerleyen yeni trendi “gamification” yani oyunlaştırma tekniği, artık iş dünyası iletişiminde bambaşka, yenilikçi ve eğlenceli kapılar açıyor, siz de bu dünyaya adım atacaksınız.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Oyunun tarihi gelişimini ve oyunun psikolojik altyapısının nasıl işlediğini, neden oyunlardan zevk aldığımızı, birlikte akıl yürütme ve ödül çeşitlerinin neler olduğu bilgisi ve farkındalığı

Uygunluğu: Oyunlaştırma eğitimi; takım arkadaşlarını motive etmek isteyenler, insan kaynakları profesyonelleri, hayatını nasıl oyunlaştıracağını merak eden girişimciler, yeniliğe açık olanlar ve insan psikolojisine ilgi duyan kişiler için uygundur.

Faydaları

Ercan Altuğ Yılmaz, dünyanın müthiş bir ivmeyle ilerleyen yeni trendi “gamification” yani oyunlaştırma tekniği ile iş hayatınıza ve kişisel yaşantınıza yenilikçi ve eğlenceli kapılar açıyor. Hayatın her aşamasını kolaylaştırmak ve iş hayatını renklendirmek için bu kitabı kullanabilirsiniz. Bu tekniği işin kitabını yazmış (gerçek anlamda!) bir uzmandan, Ercan Altuğ Yılmaz‘dan öğrenin!

Bu hapımız sayesinde;

  • Oyunlaştırma ile daha fazla motive olacak ve verimli çalışacaksınız.
  • Gerçek vakaları görecek ve uygulamalarla öğrenecek ve bolca beyin fırtınası yapacaksınız. İşleyen ve işlemeyen yöntemleri değerlendireceksiniz.
  • Oyunun gücünü kendi hayatınıza nasıl uygulayabileceğinizi keşfedeceksiniz.  
  • Oyunu bırakmamak için nasıl bir oyun kurgulamanız gerektiğini daha iyi değerlendirebileceksiniz.
  • Öğrendiğiniz ve deneyimlediğiniz bu konuları günlük hayatınıza ve profesyonel yaşantınıza uygulayabileceksiniz.

“Oynamanın tersi iş değil depresyondur.”

Ercan Altuğ Yılmaz

Yazar Hakkında

  • Ercan Altuğ Yılmaz