İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

İş’te Omurga Sağlığı

Eğitmen
Tuğba Turunç
0 Değerlendirme

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: Uyanış

Ne İşe Yarar: Güçlü bir yapının temelini, omurga oluşturur. Önce çalışanların bedenlerini ve motivasyonlarını, daha sonra ise çalışanlar aracılığıyla şirketin omurgasını güçlendirerek fark yaratır. 

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Ofislerde rahatlıkla uygulanabilecek egzersizler ve zihinsel çalışmalar, verimliliği artırıcı yöntemler, motivasyon yükselten pratikler, mutlu bir çalışma hayatının püf noktaları, uzun süre bilgisayar başında oturmanın vereceği hasarı önleyecek öğretiler.

Uygunluğu: Bedenine sahip çıkmak, ona iyi bakmak, hareketini bulunduğu durağan alandan bağımsız kılmak isteyen, bilhassa da “oturmaktan yoruldum” diyen herkes için uygundur.

Faydaları

Spor ve yaşam koçu Tuğba Turunç, merkeze insanı alarak gerçekleştirdiği “Uyanış” Hap Eğitim ile hareket alanı kısıtlı bir mekanın, insana engel olamayacağını kanıtlıyor ve özellikle günün büyük bir bölümünü bilgisayar başında geçiren insanların sıkça yaşadığı omurga rahatsızlıklarından, ofis egzersizleriyle kurtuluyor. 

Bu Hap Eğitim Sayesinde: 

  • Boyun ve sırt ağrılarından kurtulmanın en efektif yöntemlerini öğreneceksiniz. 
  • Anatominizi derinlemesine inceleyebileceksiniz. 
  • Doğru nefes almanın ne olduğunu ve faydalarını keşfedeceksiniz. 
  • Gerekli arayı vermeyi öğrenerek zihninizi rahatlatacaksınız. 
  • Ofis içinde egzersiz yapmanın ve sağlıklı kalmanın; basit, herkesçe uygulanabilir ve en efektif bu 30 egzersiz yöntemiyle mümkün olduğunu anlayacaksınız. 
  • Yalnızca fiziki kabiliyetinizi değil, motivasyon ve verimliliğinizi de arttıracaksınız. 

Zihin ve Beden bir bütündür

Tuğba Turunç

Yazar Hakkında

  • Tuğba Turunç

    Sakarya Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Rekreasyon Bölümü’nden mezun olmuştur. Pilates, Reformer pilates, Hamile Yogası, Yoga & Meditasyon, Yürüyüş Anatomisi, Anatomi, fizyoloji ve kişisel fizyolojik rahatsızlıklar sakatlanmalar üzerine eğitimler almıştır. Aynı zamanda uluslararası birçok farklı spor dalında da eğitim ve sertifika almıştır. Genetic Trainer Akademisi’nde okumuş ve uzman Genetic Trainer olmuştur. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinde sosyal sorumluluk projesinde egzersiz ve egzersiz anatomisi ile ilgili eğitim vermektedir. Aynı zamanda şirketlere özel koçluk yapmakla birlikte bireysel yaşam koçluğu yapmaktadır .TT Sport House kurucusu ve yöneticisidir.