İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

Fark Yaratan Liderlik

Kategori
Liderlik
Eğitmen
Erhan Tunçay

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: Lider-X

Ne İşe Yarar: Katılımcıları; geleceğin dünyasında nasıl bir liderlik anlayışına ihtiyaçduyulacağı, bu dünyada ekiplerini yönetirken hangi etkin yöntemlerin kullanılacağı konusunda bilgilendirir. Katılımcılara, kendilerini hangi alanlarda ve konularda geliştirmesi gerektiğini, etkin ve fark yaratan liderlik anlayışında nelere dikkat etmeleri gerektiğini öğretir.

İçeriğindeki Etkin Maddeler : Yaşanmış hikayeler, eğitimcinin deneyim ve tecrübeleri ve bu tecrübelerin katılımcılar üzerindeki farkındalık etkisi

Uygunluğu: Yönetici ve yönetici adayları, şirket çalışanları ile kendini kişisel gelişim konularında geliştirmek isteyen herkes için uygundur.

Faydaları

Faydaları: “Liderlik her şeyden önce insani değerlere önem vermek ve insanı odak noktasınakoyarak yönetmesini bilmektir.” diyen Erhan Tunçay, bu Hap Eğitim ile katılımcıları eğitimin odak noktasına koyuy or ve sizlere, önümüzdeki yakın gelecekte Endüstri 4.0 Teknolojik Devrim ile hayatımızda etkin ve güçlü liderliğin nasıl olması gerektiğini anlatıyor.

Bu Hap Eğitim Sayesinde: 

  • Duygusal zeka ve duygusal dayanıklılığının başarılı olma konusunda ne kadar önemli olduğunu keşfedeceksiniz. 
  • Ekipleri yönetmekte duygusal beynin neden düşünce beyninden daha
  • etkin olacağını öğreneceksiniz. 
  • İyi bir liderlik için dikkat edilmesi gereken, kendi içinizde geliştirebileceğiniz ve farkındalığınızı artıracak konuların neler olduğunu, paylaşılacak örnekler üzerinden inceleyebileceksiniz. 
  • Güçlü lider kavramına bambaşka bir açıdan bakacaksınız. 
  • Yeni dünya düzeninin tetikleyicisi olan teknolojik gelişmelerle nasıl başa çıkılacağını öğreneceksiniz. 
  • Yaratıcı, çözüm odaklı ve üretken bir çalışma ortamına sahip olmanın yolunun empati ve duygusal zekanının öneminde saklı olduğunu keşfedeceksiniz. 

“Liderlik her şeyden önce insani değerlere önem vermek ve insanı odak noktasına koyarak yönetmesini bilmektir”

Erhan Tuncay

Yazar Hakkında

  • Erhan Tunçay

    Saint-Joseph Fransız Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. 1988-1998 yılları arasında Garanti Bankası Genel Müdürlüğünde Pazarlama, Muhabir İlişkiler ve Kurumsal Krediler Birim Müdürlükleri görevlerinde bulundu. 1999-2004 yılları arasında Garanti Sigorta ve Garanti Hayat/Emeklilik şirketlerinin ortak Genel Müdürlüğünü yaptı. Her iki şirketin yeniden yapılanması, organizasyon ve süreçlerin yeniden düzenlenmesi, yeni ürünler ve stratejilerin oluşturulması ve bilgi işlem alt yapısının geliştirilmesi ve Garanti Bankası ile etkin banka sigortacılığı uygulamalarının yerleştirilmesi konularında liderlik yaptı. Genel Müdürlük yaptığı süre içinde Türkiye Sigorta Şirketleri Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. 2005-2013 yılları arasında Türkiye Sigorta Şirketleri Birliği'nin Genel Sekreterlik görevini yürüttü. 2018 yılında 25 yıllık profesyonel çalışma hayatında elde ettiği etkin liderlik konusundaki tecrübelerini, birikimlerini yaşadığı olaylar ile anlattığı “Fark Yaratan Liderlik” kitabını yayımladı. “liderlikbecerileri.com “ adlı sitesi bulunmaktadır. Liderlik, mentorluk, kişisel gelişim konularında eğitim çalışmalarına, yönetim danışmanlığı hizmetine devam etmektedir.