İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

Dijitalde İz Bırakan 100 Lider

Kategori
Liderlik
Eğitmen
Metin Can
0 Değerlendirme

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: Dijitalizör 

Ne İşe Yarar: “Olsa da olur” dan çıkıp, zorunlu bir rotaya dönüşen dijitalleşme yolunuzdaki; zorlukları, yanlış algıları, tuzakları ve kavram karmaşalarını yok eder. En doğru adrese en kısa yoldan ulaşmanıza yardımcı olur.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: 2 bine yakın dijitalleşme öyküsünden elde edilen saf veri, sadeleştirilmiş ve işe yarar teknoloji, kültürel zeka tozu, başarı kodları

Uygunluğu: Dijitalde bir arsam olsun diyen girişimciler, verimliliğini yeni teknolojiler ile artırıp globale açılmak isteyen KOBİ’ler ve akıllı telefon kullanabilen herkes için uygundur.

Faydaları

“Anadolu’nun En Büyük 250 Şirketi” araştırmasına imza atmış, Cibuti’den Sibirya’ya, Çin’den Arjantin’e kadar dünyanın farklı yerlerindeki başarı öykülerini kovalamış olan Metin CAN, “Dijitalde İz Bırakan 100 Lider” isimli kitabını da esas alarak hazırladığı “Dijitalizör” Hap Eğitim ile sizlere, dijitalleşme yolundaki engelleri aşmanın yolunu gösteriyor. Üretim ve pazarlamanın aktörlerini oluşturan; büyük fabrikalardan KOBİ’lere kadar tüm yapılar dijitalleşme sürecinden payını alırken, bu eğitim aracılığı ile dijital sahada oyun kuruculara dönüşme şansı yakalıyor.

Bu Hap Eğitim Sayesinde:

  • Dijital dünyaya yönelik bilinçaltınızdaki algıları değiştirerek en doğru kararları alabileceksiniz.
  • Yabancı kelimelerin ve akademi odaklı üretilen kavramların üzerinizde yarattığı kaygı bozukluklarına son verebileceksiniz.
  • Yüzlerce gerçek hikâye üzerinden elde edilen veriler sayesinde yalnız olmadığınızı hissedeceksiniz. 
  • Karar alma ve harekete geçme mekanizmanızı geliştireceksiniz. 
  • Dijital bağışıklığınızı güçlenireceksiniz. 

Yazar Hakkında

  • Metin Can

    2002 yılında Platin Dergisi’nde ekonomi gazeteciliğine başlayan Metin Can, Referans Gazetesi, Hürriyet Gazetesi, Ekonomist Dergisi Habertürk, Sabah ve Natioanal Geograpich gibi yayınlarda röportajlar ekonomi editörlüğü yaptı. Can, bu sürede ekonomi basınında en fazla ödüle layık görülen gazeteci unvanını aldı. Türkiye’nin yanı sıra 50’den fazla ülkede KOBİ’lerin ve girişimcilerin gelişim süreçlerini yerinde inceledi, küresel başarı öyküleri kaleme aldı. CNN Turk ve SKY News kanalları için küresel ekonomi programları hazırladı. Cibuti’den Sibirya’ya Çin’den Arjantin’e dünyanın birçok yerinde yerli yabancı başarı kahramanlarını kovaladı ve öyküleştirdi. Türkiye ve dünya genelinde 2000’den fazla röportaj gerçekleştirdi. Yapı Kredi bankası Sponsorluğunda “Anadolu’nun En Büyük 250 Şirketi” Araştırmasına imza attı. Aynı zamanda sosyolog olan Can, Uzun yıllar akademik alanda çalışmalar da yaptı Can, İstanbul Ticaret Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde Küresel Siyaset ve Ekonomi üzerine lisans ve yüksek lisans eğitimleri aldı. Aynı üniversitelerde Girişimcilik alanında dersler verdi. Can’ın yayınlanmış 3 adet de kitabı bulunuyor. 2012’de Alfa Yayınevi’nden çıkan İlk kitabı ‘Mucit KOBİ’ler’ birçok üniversitede ve yurtdışında ders kitabı olarak okutuldu. Can’ın diğer Kitapları ise sırasıyla “Yarına Hazır KOBİ’ler” ve “KOBİ 4.0 Nasıl olunur, 100 Başarılı Uygulama”. Can aynı zamanda Türkiye’nin İlk Endüstriyel Ürün, Yazılım Ve Girişimci Arama Motoru olan Yerliara.com’un da mucidi. Türkiye’nin teknolojideki üretim gücünü ve kabiliyetlerini görünür hale getirmek için tasarlanan oluşumda bugün 5 bine yakın şirket yer alıyor. İstanbul Sanayi Odası (İSO) ve İTÜ Arı Teknokent gibi 20’ye yakın kurumun gönüllü destek olduğu oluşum yeni nesil bir tanıtım ve ticaret platformu olarak yoğun ilgi görüyor. Uzun yıllar Türkiye Dağcılık Federasyonu’nda ekstrem sporlar eğitmeni olarak da görev yapan Can, bu alanda da faaliyetlerini sürdürüyor.