İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

Değişim ve Psikolojisini Yönetmek

Kategori
Liderlik
Eğitmen
Ahmet Emre Aköz
0 Değerlendirme

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: “Degisyon”

Ne İşe Yarar: Sürdürülebilir değişim modeli geliştirir ve istenen değişimin başarıya ulaşması için dirençlerin doğru yönetilmesini sağlar.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Değişim Kavramı, Değişim Modelleri, Sürdürülebilir Değişim Modeli, Değişime Karşı Dirençleri Önleme ve şirkete özel çalışma

Uygunluğu: Yöneticiler/değişimi yöneten yöneticiler 

Faydaları

Ahmet Emre Aköz, onlarca köklü değişim projesinden elde ettiği deneyimler ile sürdürülebilir değişim modelinin nasıl uygulanabileceği, değişime karşı oluşabilecek dirençlerin nasıl yönetilebileceği ve değişim projelerine ait yönetsel çerçevenin kurgulanması konusunda farkındalık yaratmaktadır.

Bu Hap Eğitim sayesinde:

  • Değişim kavramını farklı boyutları ile düşünme yetkinliği kazanacaksınız.
  • Şirketlerde değişim yönetiminin nasıl uygulanması gerektiğini keşfedeceksiniz.
  • İstenen değişimin başarıya ulaşması için dirençlerin nasıl doğru yönetileceğini göreceksiniz. 
  • Sürdürülebilir Değişim Modelini görerek değişimin olmazsa olmazlarını öğreneceksiniz.

Kurumsal sistemlerin değişimi yönetmekle eş değer olduğu ve sistemin çıktı üretme başarısının, değişimi yönetme başarınızla orantılı olduğu bir gerçektir.”

Ahmet Emre Aköz

Yazar Hakkında

  • Ahmet Emre Aköz

    Kariyerime ilk adımı henüz yeni mezun bir idealist olarak yönetim danışmanlığı sektöründe attım. En alt seviyeden başlayarak, sürekli gözlemledim, okudum, denedim, yanlışlar yaptım ve bunların sonucunda öğrendim, öğrendim ve öğrenmenin hiç bitmediğini sonunda anladım. Yaklaşık 7 yıl boyunca Türkiye’nin dört bir yanında 50’yi aşkın şirketin kurumsallaşma projelerinde yer aldım. Birbirinden farklı sektör ve büyüklükteki şirketlerin kurumsallaşma seviyelerini artırma beklentilerine çözümler ürettim, onlarca eğitim verdim ve yol gösterdim. Danışmanlık sektöründe edindiğim deneyimleri “bilgi güçtür” düşüncesini yıkmak amacıyla “paylaşılan bilgi güçtür” mottosuyla “Şirketlerde Sistem Nasıl Kurulur?” isimli kitaba dönüştürdüm. Son 2 yıldır ise Dimes A.Ş.’nin başarılı kurumsallaşma yolculuğuna katkı sağlamak adına Süreç Geliştirme çalışmalarını yürütmek üzere masanın diğer tarafına geçtim. Bu süre zarfında Türkiye’de alanında bir ilk olan Süreç Yönetimi Platformu’nun kuruluşunda rol aldım. Bugün, yeni deneyim ve uygulamalarla gelişen iş dünyasının daha iyi sonuçlar elde etmesini sağlayacak yeni yöntemler üzerine okuyan, yazan ve eğitim veren bir idealist olarak hala öğreniyorum ve öğrendiklerimi paylaşmaya devam ediyorum.