İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

Çevik Kurumsallaşma Modeli

Kategori
Liderlik
Eğitmen
Ahmet Emre Aköz

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: “Cevikur”

Ne İşe Yarar: Kurumsallaşamama engellerini aşmayı ve şirketin çevik kurumşallaşma modeliyle hızlı kurumsallaşmasını sağlar. 

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Çevik kurumsallaşma modelinin incelikleri ve şirkete özel çalışma

Uygunluğu: Kurumsallaşma ve Çevik Sistemler bilgisi olan ve hızlı kurumsallaşmak isteyen şirket yöneticileri

Faydaları

Ahmet Emre Aköz, Çevik kurumsallaşma içerisinde yer alan kilit noktaları göstererek Çevikur Hap Eğitimi ile şirketlerin değişim yolculuğunu nasıl yönetebileceklerine ışık tutar. Şirketin çevik kurumsallaşma parametreleri üzerinden temel bir analizini de sunar.

Bu Hap Eğitim sayesinde:

  • Kurumsallaşmanın önündeki engelleri kaldırmayı öğreneceksiniz,
  • Çevik Kurumsallaşma modeliyle hızlı kurumsallaşmanın inceliklerini göreceksiniz,
  • Şirketin çevik kurumsallaşma olgunluk düzeyinin ölçümlenmesini ve eksik noktaların tespitini sağlayarak tamamlama imkanı bulacaksınız.

“Sürdürülebilir Gelişim İçin Artık Sadece Kurumsallaşmak Değil, Çevik Bir Biçimde Kurumsallaşmak Her Şirketin Önceliği Olmalıdır.

Ahmet Emre Aköz

Yazar Hakkında

  • Ahmet Emre Aköz

    Kariyerime ilk adımı henüz yeni mezun bir idealist olarak yönetim danışmanlığı sektöründe attım. En alt seviyeden başlayarak, sürekli gözlemledim, okudum, denedim, yanlışlar yaptım ve bunların sonucunda öğrendim, öğrendim ve öğrenmenin hiç bitmediğini sonunda anladım. Yaklaşık 7 yıl boyunca Türkiye’nin dört bir yanında 50’yi aşkın şirketin kurumsallaşma projelerinde yer aldım. Birbirinden farklı sektör ve büyüklükteki şirketlerin kurumsallaşma seviyelerini artırma beklentilerine çözümler ürettim, onlarca eğitim verdim ve yol gösterdim. Danışmanlık sektöründe edindiğim deneyimleri “bilgi güçtür” düşüncesini yıkmak amacıyla “paylaşılan bilgi güçtür” mottosuyla “Şirketlerde Sistem Nasıl Kurulur?” isimli kitaba dönüştürdüm. Son 2 yıldır ise Dimes A.Ş.’nin başarılı kurumsallaşma yolculuğuna katkı sağlamak adına Süreç Geliştirme çalışmalarını yürütmek üzere masanın diğer tarafına geçtim. Bu süre zarfında Türkiye’de alanında bir ilk olan Süreç Yönetimi Platformu’nun kuruluşunda rol aldım. Bugün, yeni deneyim ve uygulamalarla gelişen iş dünyasının daha iyi sonuçlar elde etmesini sağlayacak yeni yöntemler üzerine okuyan, yazan ve eğitim veren bir idealist olarak hala öğreniyorum ve öğrendiklerimi paylaşmaya devam ediyorum.