İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

İş’te Bütünsel Sağlık

Kategori
Liderlik
Eğitmen
Özgür Çağlar Çelik
0 Değerlendirme

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: Wellworking

Ne İşe Yarar: Kullanıcılarının kendilerinden başlayarak işlerinde ve özel yaşamlarında huzur ve barış dolu gerçeklikler yaratmalarına yardımcı olur. 

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Uzakdoğu bilgeliğinin holistik/bütünsel anlayışı temelinde, içsel barış ve liderlik için rehberlik, kendini gerçekleştirme motivasyonu ve savaşmadan kazanmanın stratejisini içerir.

Uygunluğu: Günümüzün değişken, belirsiz, karmaşık ve muğlak dünyasında “wellbeing” bilinci temelinde iş ve özel yaşam dengesini kurarak, liderliğini geliştirerek kendini gerçekleştirmek isteyen profesyonellere uygundur.

Faydaları

Özgür Çağlar ÇELİK, “Barışol” Hap eğitimiyle 20 yıllık kişisel gelişim ve içsel yolculuğunda keşfettiklerini ve öğrendiklerini damıtarak sizlere sunacak. Basit ve etkili “Wellbeing” yöntemlerini deneyimlerken, kendinizi gerçekleştirme yönünde motivasyon kazanacak, içsel barış ve liderliğinizi geliştirecek farkındalıklar edineceksiniz.

Bu hapımız sayesinde:

  • Çigong, meditasyon ve kahkaha yogası gibi kadim sanatlardan kendi kendinize yapabileceğiniz etkili uygulamalar deneyimleyeceksiniz.
  • Psikoloji, koçluk ve motivasyon bilimi temelli modeller üzerinden kendinize dair içgörüsel farkındalıklar kazanacaksınız.
  • Uzak doğu savaş sanatları bilgeliğinden örneklerle liderlik ve strateji konusunda somut anlayışlar geliştireceksiniz.

“Liderliğin birincil uygulama alanı kişinin kendi zihni ve bedenidir. Ancak kendine liderlik edebilen, başkalarının da gerçek anlamda lideri olabilir.”

Özgür Çağlar Çelik

Yazar Hakkında

  • Özgür Çağlar Çelik

    1982 doğumlu Özgür Çağlar Çelik, ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunudur. Uluslararası şirketlerde satış ve proje yöneticiliği görevlerinde bulunmuştur, bir detoks ve bütünsel sağlık merkezinde genel koordinatörlük yapmıştır. 2000 yılından beri ilgilendiği kişisel gelişim çalışmalarını, 2014 yılından beri eğitmen olarak sürdürmektedir. Çin, Türkiye ve Avrupa’da çigong ve savunma sanatları eğitimleri almıştır. Tanrılar Okulu kitabının yazarının kurduğu, European School of Economics Üniversitesi'nin, Master in Leadership programını 2017 yılında, TPC Leadership Koçluk ve Mentorluk Sertifikasyon Programıyla Kahkaha Yogası Liderliği Eğitimini 2018 yılında tamamlamıştır. Çigong ve kahkaha yogası eğitimlerinin yanı sıra, bireylere bütünsel sağlık ve performans koçluğu yapmakta, kurumlara wellbeing, liderlik ve motivasyon eğitimleri vermekte ve motivasyon kampları düzenlemektedir. BARIŞ SANATI adlı bir kitabı bulunmaktadır.