iş yaşantısı

Hap Eğitim, tamamen canlı, kameralı, online ortamda alanındaki en yetkin isimleri, 15 kişilik çalışan gruplarınızla bir araya getiriyor. Çalışanlarınızın ihtiyacına özel eğitimler o işin uzmanı yazarlarımız tarafından online olarak hızla veriliyor.

Hap bilgiyi sadece 2 saatte doğrudan en yetkin kişinin ağzından canlı olarak şirket çalışanlarına sunuyoruz. Tüm katılımcılar canlı olarak sorularını yazarlarımıza sorabiliyor. Zaman kaybı yok, gereksiz detaylar ve uzatılmış konuşmalar yok. Çalışanlar eğitime gitmek için yolculukla zaman kaybetmiyor, uzun yemek araları verilmiyor, şirket dışına çıkarak tüm günlerini eğitime harcamıyor. Oturdukları yerden 2 saatte sadece uzmanlıklarına özel, ihtiyaçları olan hap bilgiyi hızla alıyorlar ve mesailerine devam ediyorlar. Dünyanın ve Türkiye’nin her köşesindeki marka isimlerle kolayca bir araya gelebiliyorlar.

Eğitimlerimizi buradan inceleyebilir, herhangi bir eğitimi kurumunuza özel olarak satın almak isterseniz kurumsal@hapegitim.net üzerinden bizlere bilgi verebilirsiniz.

Sizinle İletişime Geçelim