İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

Yöneticiler için Kuantum

Kategori
İletişim
Eğitmen
İbrahim Durmuş
0 Değerlendirme

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: Kuantumsal

Ne İşe Yarar: Çalışanların aslında şikâyet ettikleri dünyalarını kendilerinin yarattığını görmelerini sağlar ve düşünce tarzlarını değiştirerek hem dünyalarını değiştirebilmelerini hem de engellerini ortadan kaldırabilmelerine yardımcı olur.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Çok boyutlu bakış, tüm potansiyelleri görebilme, bilinç / bilinçaltı farkındalığı, hedefleneni hızlandırıcılar, hedefleri engelleyiciler.

Uygunluğu: İş yaşamında, hedeflerine ulaşmak isteyen ve engellerinden kurtulmak isteyen tüm çalışanlar.

Faydaları

İbrahim Durmuş bu Hap Eğitim ile size, iş yaşamınızda başınıza gelen birçok şeyin aslında kendi düşünce yapınızdan kaynaklandığını gösterecek.

 Bunları değiştirmek ve iş yaşamında hedeflerinize ulaşmanız için bu Hap eğitiminde;

  • Kuantum Fiziği ile Newton fiziği arasındaki farklılıkları anlayacaksınız.
  • Kuantum fiziğinin yaşamımıza etkilerini ve faydalarını göreceksiniz.
  • Bilinç / bilinçaltı düşünce sistemlerinin oluşumunu ve yaşamımıza etkilerini fark edeceksiniz.
  • Hedeflerimizi engelleyen ve güçlendiren düşünce kalıplarını öğreneceksiniz.
  • İş yaşamında başarı ve hedefe ulaşmak için yapılması gerekenleri öğrenip, uygulayabileceksiniz.

“Bizler kendi gerçekliğimizi kendi şansımızı ve kendi kaderimizi kendimiz yaratırız.”

İbrahim Durmuş

Yazar Hakkında

  • İbrahim Durmuş

    19 Aralık 1966’da Ankara’da doğdum.1988 yılında Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldum. 1995 yılından beri Hema Endüstri A.Ş.’de Çerkezköy / Tekirdağ’da çalışıyorum. Uzun yıllar aynı şirkette muhtelif bölümlerde müdürlük yaptım. Halen Genel Müdür Yardımcısı olarak görevime devam ediyorum. Evliyim ve 2 çocuğum var. 2000’li yılların başından itibaren hayatın anlamını, insanlığın nereden gelip, nereye gittiğini dünya dışı yaşamı merak etmeye başladım. Kişisel gelişim, NLP, antik uygarlıklar, dünya dışı yaşam, ruhsal çalışmalar, duyular dışı algılama, bilinç ve bilinçaltı, kuantum fiziği ve kuantum yaşam felsefesi konularında okumaya ve araştırmaya başladım. 2013 yılından itibaren araştırmalarımı bir eğitim şekline getirerek çalıştığım şirkette ve başka yerlerde çalışanlarla paylaştım. Eğitimlerde anlattığım konuları fabrikada geçen bir hikâye haline getirerek anlattığım ilk kitabım “Yöneticiler İçin Kuantum”, 2019 Kasım ayından itibaren internet kitapçılarında satıştadır.