İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

İş Hayatında 99 Ölümcül Hata

Kategori
İletişim
Eğitmen
Yasin Topaloğlu

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: 99Hata

Ne İşe Yarar: Kullanıcıların, iş hayatında yaşadığı birçok problemin temeline inmesini sağlar, böylece bilinçsiz davranış ve hareketlere ışık tutar. Olası problemlere karşı alınabilecek önlemleri gösterir.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Hataların fark edilmesi, güncel kullanıcı deneyimleri, günlük hayatla uyumlu çalışma prensibi.

Uygunluğu: İş hayatındaki kronik hataları azaltmayı; başarılı, güçlü, dinamik bir iş insanı olmayı hedefleyen tüm aktif kullanıcılar için uygundur.

Faydaları

Yasin Topaloğlu, bu Hap Eğitim ile iş hayatında yapılan ölümcül hataları 99 madde ile gün ışığına çıkaracak, iş bilincinin oluşturulmasındaki ihtiyaçları paylaşacak. Kendi hatalarından ve olumlu deneyimlerinden yola çıkarak etkin paylaşımlar yapacak.

Bu Hap Eğitim Sayesinde:

  • İş dünyasının en temel taşı olan verimlilik konusunda neler yapabileceğinizi göreceksiniz. İş hayatında iç huzuru sağlama yöntemlerini öğreneceksiniz.
  • İş hayatında iç huzuru sağlama yöntemlerini öğreneceksiniz.
  • İş hayatınızda karşılaştığınız veya karşılaşacağınız çeşitli problemlere karşı hazırlıklı olacak, tüm sorunlara yönelik cevaplar bulacaksınız.
  • İnteraktif eğitim ile olumsuz deneyimlerinize ayna tutulacak, böylece danışmanımızla birlikte bu sorunlara yönelik pratik çözümler eliştirebileceksiniz. 
  • Maddeleştirilmiş 99 hata ile iş dünyasının sorunlarının nasıl çözüleceğini görmekle kalmayacak, kendi çözümlerinizi üretebileceksiniz.

“Asıl olan, hata yapmamak değil, farkında olmaktır.”

Yasin Topaloğlu

Yazar Hakkında

  • Yasin Topaloğlu

    1962 yılında Kilis'te doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kilis’te tamamladı. 1977 yılında haftalık Serhad Gazetesi'ni çıkarmakla başladığı gazetecilik hayatı, 1982 yılında Yeni Devir ve Milli Gazete'nin Kilis Bürosu'nu kurmasıyla devam etti. Hududeli, Kent, Konya'da Bugün, Olay, Yeni Gazete, Yeni Devir, Milli Gazete, Yeni Şafak, GHA (Güney Haber Ajansı) ve THA'da (Türk Haberler Ajansı) günlük yazılar yazdı, röportajlar yaptı ve temsilcilik görevlerinde bulundu. Bir süre ara verdiği gazetecilik hayatına 1993 yılında Gaziantep'te Olay Gazetesi'nde yeniden başladı. Radyo Ses, Gökyüzü Yayın Grubu ve Metropol Gazetesi'nde genel müdürlük yaptı. Yaprak TV'de günlük yorumlar yaptı, ulusal çapta yankıları olan 4. Boyut programını yayına hazırladı. Güldeste, Selam, Mesaj, Yeni Dosya ve Panel dergilerinde yazıları yayınlandı. Yasin Topaloğlu ilkokul yıllarında teneffüste şeker satarak başladığı ticari yaşamına 1982 yılında Kilis'in kültürel hayatına önemli katkıları bulunan Serhad Kitapevi'ni yöneterek devam etti. 1984 yılında Kilis'te iki, İslahiye'de bir şubesi bulunan GİMPAŞ'ı kurdu. 1989 yılında Federal Almanya Cumhuriyeti'ne ilk defa büyük çaplı yorgan ihracatı gerçekleştiren Burak Tekstil Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yaptı. Bugün Kilis'te yorgan sektörü Yasin Topaloğlu'nun başlattığı direct mailing (doğrudan pazarlama) sistemiyle hayatiyetini devam ettirmektedir. 1997 yılında Büyük Anadolu Gazeteciler Birliği'ni kurdu ve bir süre genel başkanlığını yaptı. Halen yayıncılık ve yönetim danışmanlığı yapmaktadır.