İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

İngilizceyi Öğrenmeyi Öğreniyorum

Kategori
İletişim
Eğitmen
Perçin İmrek

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: İngoksin

Ne İşe Yarar: Bireylerin İngilizceyi hayatlarının günlük bir parçası haline getirmesine, temelden üst düzey kullanımına giden yolda tecrübe ve bilgilerini iç motivasyonla birlikte arttırmalarına ve bu vesileyle hayatlarının kalitelerini arttırmaya yarar.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: İngilizcede yapılan hatalar. İngilizce nasıl günlük hayatımızın bir parçası olur? İngilizce pratiği yapabileceğimiz offline ve online mecralar. İngilizceyi nasıl üst düzey kullanabiliriz? İngilizceyi kişisel ve profesyonel hayatımızda kullanmak. İngilizcenin psikolojik yönü.

Uygunluğu: İngilizcesini geliştirmek ve hayatına katmak isteyen herkes için uygundur.

Faydaları

Uluslararası eğitmen ve TED konuşmacısı Perçin İmrek, bu Hap Eğitim ile sizlere hitabetin sadece İngilizcenin teknik kısmını değil, aynı zamanda bireysel ve profesyonel hayatımıza entegre edilişini ve İngilizce öğrenmede bize engel olan psikolojik engelleri anlatacak. İngilizceyi etkin kullanarak bireysel ve profesyonel hayatımızın kalitesini arttırmanın yollarını kendi hikayeleriyle paylaşacak.

Eğitimde katılımcılar seviye fark etmeksizin İngilizce sunumlar yapacak ve eğitmenden geri bildirim alabilecektir.

Bu Hap Eğitim Sayesinde: 

  • İngilizcenin teknik, temel ve psikolojik yönleri ile ilgili bilgi sahibi olacaksınız.
  • İngilizceyi bireysel ve profesyonel hayatınıza nasıl daha iyi entegre edebileceğinizi anlayacaksınız.
  • İngilizceyi günlük hayatınızın bir parçası haline getirebilmek için önemli tavsiyeler alacaksınız.
  • Dünya vatandaşı olmak için ilk adımınızı atmış olacaksınız.

Yazar Hakkında

  • Perçin İmrek

    83 ülkeye gitmiş, bunların 40+ ından fazlasında eğitimler/seminerler vermiş Perçin İmrek, disiplinler arası bir girişimci & eğitmendir. Kendi kurduğu Bosphorus Story House çatısında yaptığı uluslararası eğitmenlik ve konuşmacılığın yanısıra Perçin 5 kitabın yazarı, bir seyahat bloggerı, Natively İsimli dil uygulamasının CEO'su, Ingilizce koçu, peşi sıra batmış ve bunlardan dersini almış genç bir profesyoneldir.