İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

Girişimcilik Hikayeleri

Kategori
Girişimcilik
Eğitmen
Perçin İmrek

Eğitim Açıklaması


Hap Bilgisi

Hap Adı: Giriş-in

Ne İşe Yarar: Bireysel olarak ya da kurum içinde kullanılacak girişimcilik yetilerini artırır, girişimci olmak için gerekli cesareti verir. 

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Girişimcilik tanımı, girişimci deneyimleri, girişimcilerin sık sık yaptığı hatalar, kurum içi girişimciliğin önemi (kurumsal çalışanlar ve firmalar için), yürütülen projeleri uluslararası arenaya taşımanın yöntemleri

Uygunluğu: Girişimciliği hayatına katmak isteyen herkes için uygundur.

Faydaları

Uluslararası eğitmen ve TED konuşmacısı Perçin İmrek, “Giriş-in” Hap Eğitim ile sizlere, hitabet sanatının yalnızca girişimcilik temelini oluşturduğunu değil, aynı zamanda şehir ve ülke sınırlarını aşarak fikirleri 7 küsür milyar insana nasıl ulaştırabileceğini anlatacak. Kurumsal firmalarda çalışanlar için ise kurum içi girişimciliğin ne olduğunu ve çalıştığınız kurumla birlikte girişimcilik projelerinizi nasıl gerçekleştirebileceğinizi paylaşacak.

Bu Hap Eğitim Sayesinde:  

  • Girişimciliğin yerel ve uluslararası fırsatları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
  • Bireysel ve kurum içi girişimciliği öğrenecek ve ikisinin de mümkün olduğunu anlayacaksınız.
  • Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için cesaret, ilham ve tecrübe kazanacaksınız.
  • Girişimciliğe beynelmilel bir bakış açısı kazanacaksınız.
  • Katılımcı olarak eğitim içinde var olan fikirlerinizi sunup geri bildirim alma şansı yakalarken, girişimcilikle ilgili somut fikirleriniz olmasa dahi beyin fırtınası yapabileceksiniz.

“Doğru yerde doğru girişimle hayatınız tamamen yön değiştirebilir”

Perçin İmrek

Yazar Hakkında

  • Perçin İmrek

    83 ülkeye gitmiş, bunların 40+ ından fazlasında eğitimler/seminerler vermiş Perçin İmrek, disiplinler arası bir girişimci & eğitmendir. Kendi kurduğu Bosphorus Story House çatısında yaptığı uluslararası eğitmenlik ve konuşmacılığın yanısıra Perçin 5 kitabın yazarı, bir seyahat bloggerı, Natively İsimli dil uygulamasının CEO'su, Ingilizce koçu, peşi sıra batmış ve bunlardan dersini almış genç bir profesyoneldir.