İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

A’dan Z’ye Endüstri 4.0

Kategori
İletişim
Eğitmen
Gürcan Banger

Eğitim Açıklaması

Hap Bilgisi

Hap Adı: “Endüstri 4.0”

Ne İşe Yarar: Kuruluşun Endüstri 4.0 teknolojileri ile dijital dönüşümü başarması için ihtiyaç duyulan araç ve teknikleri sağlayarak gerekli kurumsal stratejilerin ve uygulama planlarının oluşturmasında bilgilendirme, yönderlik ve rehberlik yapar.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: İçeriği; Endüstri 4.0 teknolojileri, dijital dönüşüm bileşenleri, dijital yol haritası ve ilgili planlama çalışmalarından oluşur.

Uygunluğu: Kitap ve eğitim; strateji yöneticileri, üst düzey yöneticiler, planlamacılar, her düzeyde mühendis ve beyaz yakalılar ile dönüşüm sorumluları için hazırlanmıştır.

Faydaları

Gürcan Banger, “Endüstri 4.0” Hap Eğitim öncelikle kuruluş özelinde kavramsal ve teknik bilgilenme, dijital dönüşüm ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi, sürece ilişkin örgütlenme, stratejilerin hazırlanması, yol haritasının geliştirilmesine yöneliktir. Doğru yatırım kararlarının üretilmesi de amaçlar kapsamında ele alınmaktadır.

Değişime direnmekten vazgeçtiğimizde hızlı bir uyum süreci ile başarıya ulaşabiliyoruz. Yapmamız gereken, yüreğimizin sıcaklığına aklın gücünü eklemek olmalıdır.

Gürcan Banger

Yazar Hakkında

  • Gürcan Banger

    GÜRCAN BANGER elektrik yüksek mühendisi, iş-işletme danışmanı, konuşmacı ve yazardır. Eskişehir Maarif Koleji ve ODTÜ Elektrik Mühendisliği Bölümü mezunudur. Aynı bölümde yüksek lisans çalışması yaptı. Kamuda mühendislik hizmetleri yapmanın yanında bilişim donanımı ve yazılımı, elektronik, eğitim sektörlerinde işletmeler kurdu, yönetti. Meslek odası ve sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptı. 2005’ten bu yana bazı büyük sanayi şirketleri de dâhil olmak üzere çeşitli kuruluşlarda iş kültürü, yönetim, yeniden yapılanma, kümelenme, girişimcilik, stratejik planlama, Endüstri 4.0 gibi konularda kurumsal danışman, iş ve işletme danışmanı ve eğitmen olarak hizmet sunuyor. Üniversitelerde kısmi zamanlı ders veriyor. Raylı Sistemler Kümelenmesi'nde küme koordinatörü olarak görev yaptı. Halen “bizobiz.net Danışmanlık ve Eğitim” firmasında proje koordinatörüdür. Kendini “business philosopher” olarak tanımlıyor. Düzenli olarak blogunda (https://bizobiz.net) yazıyor. Değişik konularda yayınlanmış kitapları var. Son çalışmalarından “Endüstri 4.0 Uygulama ve Dönüşüm Rehberi” Kasım 2018'de, “Endüstri 4.0 ve Akıllı İşletme” Eylül 2016’da (2018'de 2. baskı), “Endüstri 4.0 Ekstra” Mayıs 2017'de (2018'de 2. baskı), bir kişisel gelişim ve popüler felsefe kitabı olan “Aşkın Anlamlar Kitabı” Eylül 2017'de, “Camı Kırık Şiirler Senfonisi (şiir)” 2019'da ve “Yaratıcı Problem Çözme Teknikleri” 2019'da Dorlion Yayınları arasında çıktı. Düzenli olarak çeşitli gazete, dergi ve bloglarda yazıları yayınlanıyor.

Değerlendirmeler

0
0 Oy
5 Yıldız
0%
0
4 Yıldız
0%
0
3 Yıldız
0%
0
2 Yıldız
0%
0
1 Yıldız
0%
0

Henüz hiç değerlendirme yapılmamış.

Değerlendirme bırak

“A’dan Z’ye Endüstri 4.0” ile ilgili ilk değerlendirme yapan siz olun