İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

İş’te Oyunlaştırma

Kategori
Strateji
Eğitmen
Ercan Altuğ Yılmaz
 190,00 Bu Eğitime Katılın

Eğitim Açıklaması

Hap Bilgisi

Hap Adı: Gamex

Ne İşe Yarar: Dünyanın müthiş bir ivmeyle ilerleyen yeni trendi “gamification” yani oyunlaştırma tekniği artık iş hayatındaki iletişimde bambaşka, yenilikçi ve eğlenceli kapılar açıyor!

İçeriğindeki Etkin MaddelerOyunun tarihi gelişimi oyunun psikolojik altyapısı nasıl işler, neden oyunlardan zevk alırız, uygulama ve birlikte akıl yürütme ve ödül çeşitleri

Uygunluğu: Oyunlaştırma eğitimi, takım arkadaşlarını motive etmek isteyen herkes, insan kaynakları profesyonelleri, hayatını nasıl oyunlaştıracağını merak edenler, girişimciler, yeniliğe açık olanlar ve insan psikolojisine ilgi duyan kişiler için uygundur.

Faydaları

Ercan Altuğ Yılmaz dünyanın müthiş bir ivmeyle ilerleyen yeni trendi “gamification” yani oyunlaştırma tekniği ile iş hayatınıza ve kişisel yaşantınıza yenilikçi ve eğlenceli kapılar açıyor. Hayatın her yerini kolaylaştırmak ve iş hayatını renklendirmek için kullanabileceğiniz bu tekniği işin kitabını yazmış (gerçek anlamda!) Ercan Altuğ Yılmaz‘dan öğreneceğiz!

Bu hapımız sayesinde;

  • Oyunlaştırma ile daha fazla motive olur ve verim sağlarsınız.

  • Gerçek vakalar ve uygulamalar öğrenerek bolca beyin fırtınası yapacaksınız işleyen ve işlemeyen yöntemleri değerlendireceksiniz.

  • Oyunun bu gücünü kendi hayatına nasıl uygulayabilirsin, oyunu bırakmamak için nasıl bir oyun kurgulamalısın konularını daha iyi değerlendirebileceksiniz.

  • Öğrendiğiniz ve deneyimlediğiniz bu konuları günlük kişisel ve profesyonel yaşantınıza uygulayabileceksiniz.

“Oynamanın tersi iş değil depresyondur.”

Ercan Altuğ Yılmaz

Yazar Hakkında

  • Ercan Altuğ Yılmaz

Değerlendirmeler

0
0 Oy
5 Yıldız
0%
0
4 Yıldız
0%
0
3 Yıldız
0%
0
2 Yıldız
0%
0
1 Yıldız
0%
0

Henüz hiç değerlendirme yapılmamış.

Değerlendirme bırak

“İş’te Oyunlaştırma” ile ilgili ilk değerlendirme yapan siz olun