İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

İş Hayatında 99 Ölümcül Hata

Kategori
İletişim
Eğitmen
Yasin Topaloğlu
 190,00 Bu Eğitime Katılın

Eğitim Açıklaması

Hap Bilgisi

Hap Adı: 99Hata

Ne İşe Yarar: Kullanıcıların, iş hayatında yaşadığı birçok problemin temeline inmesini sağlar, böylece bilinçsiz davranış ve hareketlere ışık tutar. Olası problemlere karşı alınabilecek önlemleri gösterir.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Hataların fark edilmesi, güncel kullanıcı deneyimleri, günlük hayatla uyumlu çalışma prensibi.

Uygunluğu: İş hayatındaki kronik hataları azaltmayı; başarılı, güçlü, dinamik bir iş insanı olmayı hedefleyen tüm aktif kullanıcılar için uygundur.

Faydaları

Yasin Topaloğlu, bu Hap Eğitim ile iş hayatında yapılan ölümcül hataları 99 madde ile gün ışığına çıkaracak, iş bilincinin oluşturulmasındaki ihtiyaçları paylaşacak. Kendi hatalarından ve olumlu deneyimlerinden yola çıkarak etkin paylaşımlar yapacak.

Bu Hap Eğitim Sayesinde:

  • İş dünyasının en temel taşı olan verimlilik konusunda neler yapabileceğinizi göreceksiniz. İş hayatında iç huzuru sağlama yöntemlerini öğreneceksiniz.
  • İş hayatında iç huzuru sağlama yöntemlerini öğreneceksiniz.
  • İş hayatınızda karşılaştığınız veya karşılaşacağınız çeşitli problemlere karşı hazırlıklı olacak, tüm sorunlara yönelik cevaplar bulacaksınız.
  • İnteraktif eğitim ile olumsuz deneyimlerinize ayna tutulacak, böylece danışmanımızla birlikte bu sorunlara yönelik pratik çözümler eliştirebileceksiniz. 
  • Maddeleştirilmiş 99 hata ile iş dünyasının sorunlarının nasıl çözüleceğini görmekle kalmayacak, kendi çözümlerinizi üretebileceksiniz.

” Asıl olan, hata yapmamak değil, farkında olmaktır. “

Yasin Topaloğlu

Yazar Hakkında

  • Yasin Topaloğlu

Değerlendirmeler

0
0 Oy
5 Yıldız
0%
0
4 Yıldız
0%
0
3 Yıldız
0%
0
2 Yıldız
0%
0
1 Yıldız
0%
0

Henüz hiç değerlendirme yapılmamış.

Değerlendirme bırak

“İş Hayatında 99 Ölümcül Hata” ile ilgili ilk değerlendirme yapan siz olun