İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

Fanatik Müşteri Yaratmanın Yolları

Kategori
Müşteri
Eğitmen
B. Tolga Sasık
 190,00 Bu Eğitime Katılın

Eğitim Açıklaması

Hap Bilgisi

Hap Adı: Fanaticol

Ne İşe Yarar: İşinize ve müşterilerinize farklı bakış açıları ile bakmanızı sağlar. Herkesin gittiği yoldan çıkıp farklı yolları denemenizi amaçlar. “Fanatik Müşteri Yaratma Yollarını” görmenizi hedefler.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Müşteri memnuniyeti nedir, neden önemlidir? Müşteriler nasıl kaybedilir? Müşteri şikayetlerinin görünmeyen yüzü, şikayetleri satışa çevirme, beklenmeyen hizmeti sunma, sosyal medyada müşteri yönetimi stratejileri gibi önemli konuları içerir. 

Uygunluğu: Hizmet sektöründe ve reel sektörlerde çalışan, müşteri ile temas eden, tüm satış ve back office kadroları ile işini hobi olarak gören, müşteri kazanmayı ve kaybetmeyi oldukça önemseyen tüm yöneticiler için tavsiye edilir.

Faydaları

B.Tolga Sasık, bu Hap Eğitim ile tüm firma çalışanları için asıl hedefin, eğlenerek ve severek çalışacakları bir iş modeli yaratmak olduğuna işaret ediyor. Bir lovemark yaratmanın önemine değiniyor.

Bu hapımız sayesinde:

  • Sadece yeni müşteri kazanmanın yollarını öğrenmeyecek, size duygusal olarak da kalpten bağlı fanatik müşteriler kazanacaksınız. 
  • Bazıları bildiğiniz şeyler olacak, bazılarıysa yeni. Biliyorsunuz da neden olmuyor madem? Çünkü yapmıyorsunuz ya da yaptıramıyorsunuz. Birçok sebebi var. Ama en önemlisi günlük operasyonel yükler nedeniyle geri çekilip stratejik olarak büyük resme bakamamanız. İşte bu hap, çakralarınızı açarak işinize ve müşterilerinize farklı bakış açıları ile bakmanızı sağlayacak.
  • 2 saat içinde göstereceği etki ile gözünüzdeki perdeleri kaldırarak sizi “işletme körlüğünden” kurtaracak.
  • Bazı şeyleri daha iyi anlamanız için zaman zaman işten uzaklaşarak büyük resme kuşbakışı bakmanıza yardımcı olacak. Konuları, müşterileri, bizim iş yapış biçimlerimizi farklı bakış açıları ile değerlendirmenizi sağlayacak.
  • Uygulama sadece bu maddelerle sınırlı kalmayacak. Verilecek iletişim bilgileri üzerinden B. Tolga Sasık ile eğitim konuları hakkında mail yoluyla bilgi alışverişinde bulunma ve tartışma imkânı sağlanacaktır.

“Kazananlar engellerin arkasındaki fırsatları, kaybedenlerse fırsatların önündeki engelleri gören kişilerdir”

Tolga Sasık

Yazar Hakkında

  • B. Tolga Sasık

Değerlendirmeler

0
0 Oy
5 Yıldız
0%
0
4 Yıldız
0%
0
3 Yıldız
0%
0
2 Yıldız
0%
0
1 Yıldız
0%
0

Henüz hiç değerlendirme yapılmamış.

Değerlendirme bırak

“Fanatik Müşteri Yaratmanın Yolları” ile ilgili ilk değerlendirme yapan siz olun