İşimiz, işinize yarayacak eğitimi vermek.

Çatışma Yönetim Sistemi

Kategori
İletişim
Eğitmen
Sezil Durmuş
 190,00 Bu Eğitime Katılın

Eğitim Açıklaması

Hap Bilgisi

Hap Adı: Conflixol

Ne İşe Yarar: İş yerinde yaşanan çatışma, şiddet, bezdiri (mobbing) etkileşimlerinin doğru anlaşılmasına yardımcı olur, bunların nasıl yönetebileceğine dair tavsiyeler içerir.

İçeriğindeki Etkin Maddeler: Sosyal bilimlerin çeşitli dallarının çatışma kavramına ilişkin bulguları ve bunların birbirleri ile olan bütüncül ilişkisi.

Uygunluğu: İnsan kaynakları profesyonelleri ve yöneticiler için uygundur.

Faydaları

Avukat ve Arabulucu Sezil DURMUŞ, bu Hap Eğitim ile çatışma, şiddet ve bezdiri kavramlarına yönelik doğru bakış açısının sağlanması; işverenin bu kapsamdaki yasal yükümlülüklerinin anlaşılması amacıyla açıklamalar sunacak ve çatışma yönetim sisteminin temel ilkelerini paylaşacaktır. 

Bu Hap Eğitim Sayesinde:

  • Çatışma ve bezdiri kavramları konusunda bilgi sahibi olacaksınız.
  • Çatışmanın kaynaklarının çeşitliliğini göreceksiniz.
  • Çatışmanın ve bezdirinin gelişim süreci konusunda bilgi edineceksiniz.
  • Çatışma ve bezdirinin işletme üzerindeki etkilerini inceleyeceksiniz.
  • İşverenin ahlaka uygun bir çalışma düzeni temin etme ve işçinin kişiliğini koruma yükümlülüğünü, bu borcun ihlali halinde doğan zararın sorumluluğunu öğreneceksiniz.
  • Çatışma yönetim sisteminin temel ilkeleri konusunda bilgi edineceksiniz.

Uyuşmazlığın tüm şahsi ilişkilerden, duygulardan soyutlanarak salt fikir düzleminde tartışılması, insanoğlunun en üst düzey becerisidir.

Sezil Durmuş

Yazar Hakkında

  • Sezil Durmuş

    Sezil Durmuş İstanbul Barosuna kayıtlı bir avukat ve T.C. Adalet Bakanlığı Arabulucular Sicili’ne kayıtlı bir arabulucudur. Federation des Barreaux D’Europe tarafından sözleşme müzakeresi alanında düzenlenen yarışmada “Winning Negotiator” unvanını kazanmıştır. GMN Global Mediators & Negotiators tarafından verilen “Proffesional Negotiator” ve Paul Ekman Group tarafından verilen “Emotional Skills and Competencies” ve “Evaluating Truthfulness and Credibility” sertifikalarına sahiptir. Sözleşme tasarımı ve müzakeresi konusunda müvekkillerine destek sağlamakta, işyeri uyuşmazlıklarının ve ticari uyuşmazlıkların çözümünde arabulucu olarak çalışmaktadır.

Değerlendirmeler

0
0 Oy
5 Yıldız
0%
0
4 Yıldız
0%
0
3 Yıldız
0%
0
2 Yıldız
0%
0
1 Yıldız
0%
0

Henüz hiç değerlendirme yapılmamış.

Değerlendirme bırak

“Çatışma Yönetim Sistemi” ile ilgili ilk değerlendirme yapan siz olun